Prefabrik ev ankara

Prefabrik Çelik Ev Nedir?

 

Ülkemizde 1999 yılında yaşanan deprem felaketi sonrası adını duyduğumuz prefabrik evler, yurt dışında uzun yıllardır barınma amaçlı olarak geçici ya da kalıcı kullanım amacı ile tercih edilmektedir. Fiyatların uygun olması, kullanılan malzemelerin kalite farklılıkları ve kısa sürede montaj işleminin gerçekleşmesi nedeniyle özellikle tatil bölgelerinde sık tercih edilen prefabrik ev ya da iş yerleri, tasarım açısından zengin görünümler sağlaması ve pratik olması nedeniyle ülkemizde de yaygınlaşmaya başlamıştır.

 

Hangi Malzemelerden Yapılır?

 

Çelik galvaniz ve profillerden yapılan prefabrik evler, pres panel sistem taşıyıcılı, çelik vidalarla birbirine bağlanır. Deprem gibi doğal afetlerde esneme sağlayarak yıkımı önlerler. İsterseniz prefabrik eviniz yeniden sökülüp takılma özelliğiyle istediğiniz yere taşınabilir ve yeniden monte edilebilir. Prefabrik ev ankara olarak Türkiye'nin her yerine hizmet veren firmamız malzemeler konusunda en kaliteli ve teknolojik seçimler yapmaktadır. En fazla iki katlı olarak yapılabilen prefabrik evler yüksek kalitede olan Çelik malzemesinden üretildiği için çok sağlamdır ve 40-50 yıl garantisi vardır.

 

 Prefabrik Yapılar Hangi Alanlarda Kullanılır?

 

Prefabrik yaşam alanları, villa, iş yeri, konteyner yaşam alanı, inşaat şantiyeleri gibi birçok alanda kullanılır. Isıya, yağmura ve soğuğa dayanıklı olarak yapılan prefabrik yapı örneklerini Prefabrik ev ankara örnek işlerden görebilirsiniz. Dilediğiniz yaşam alanını tasarlayan uzman ekibimiz soru ve sorunlarınızla ilgili olarak size yardımcı olmaktan hoşnutluk duyacaktır. Tüm tesisat ve bağlantı işleri yapılarak teslim edilir.

 

Prefabrik Çelik Ev Maliyetli Midir?

 

Kullanılan malzemeye ve istenilen boyutlara göre değişen fiyatlar, normal bir inşaattan çok daha uygundur. Arsanızın kullanım alanına göre değişen fiyatlar ve teklif için bizimle iletişime geçin. Prefabrik ev ankara müşteri memnuniyetine önem veren hizmet anlayışı ve hayalinizdeki tasarımları üreten uzman ekibi ile en kısa sürede size yardımcı olacaktır.